22.8.2018. 21:08
Ubjedljive pobjede kadeta i omladinaca

U trećem kolu kadetske i omladinske lige plavi su bili više nego nadmoćni i savladali svoje protivnike ukupnim rezultatom 12:0.

U trećem kolu Plavi omladinci su lako pobjedili ekipu Mladosti iz Lješkopolja rezultatom 4:0 u okviru 3. kola omladinske lige.

FK Sutjeska - FK Mladost Lješkopolje 1970 4:0 (2:0)

Gledalaca 100

Sudija: Nikola Vođević
Pomoćnici: Marko Drljević i Dušan Pajović

Danilo Šofranac 31', 64'
Velimir Vlahović 36'
Anto Babić 50'

Naša ekipa nastupila je u sledećem sastavu: Mićanović, V. Vlahović, A. Babić (C), Lalatović, A. Vlahović, Bajović, Bulajić, Toljić, Dubljević, Šofranac i Vujačić. Igrali su još: L. Babić, Delibašić, Drašković, Mirković i Božović.

FK Mladost Lješkopolje 1970: Marković, A. Mugoša, Stijepović, Bojanović, Turković, Prelević (C), Nikočević, Zejak, Radunović, Bulatović i Vučinić. Igrali su još: D. Mugoša, Savović, Pejović, Kašćelan i Petričević.

Vođstvo našem timu donio je Šofranac u 31. minutu nakon centaršuta Vujačića.

Samo pet minuta kasnije Bulajić je iz prekida pronašao Velimira Vlahovića koji je glavom matirao nemoćnog Markovića i tako udvostručio prednost.

U 50. minutu gol za 3:0 postigao je naš kapiten Anto Babić, dok je konačan rezultat postavio Šofranac u 64. minutu svojim drugim pogotkom na ovom meču.

Nakon ove pobjede, naši fudbaleri se nalaze na 2. poziciji na tabeli sa maksimalnih 9 bodova, koliko imaju ekipe Budućnosti, Zete i Titograda.

U narednom, 4. kolu izabranici Dragana Mijanovića gostuju ekipi Grblja u Radanovićima, a meč je zakazan za nedelju 26. avgusta od 17 časova.

Izabranici Miodraga Nikolića deklasirali su u gostima ekipu Otranta iz Ulcinja rezultatom 8:0 u 3. kolu kadetske lige.

Golove za naš tim postigli su: Milić u 12. minutu, Milović je postigao het-trik (35', 68' i 80' minut), Ibrahimi 42. minut (ag), Đurković je pogodio u 66, dok je Vuković bio precizan u 70, a kapiten Bojović u 75. minutu.

U narednom, 4. kolu, plavi kadeti dočekuju ekipu Rudara iz Pljevalja, a utakmica se igra u subotu 1. septembra od 16h.

Autor: Boris Kankaraš