25.10.2021. 14:01
Vikend mlađih selekcija - pet pobjeda i jedan remi

Proteklog vikenda su sve naše mlađe selekcije odigrale mečeve u okviru svojih takmičenja - ostvarili smo pet pobjeda i jedan remi, ukupnom gol razlikom 21:4.

Kadeti su savladali Dećić u Tuzima sa 6:2, pioniri su bili bolji od Zete rezultatom 4:1, a mlađi pioniri od Ribnice sa ubjedljivih 9:1. I pjetlići su upisali nova tri boda pobjedom protiv Asa 2:0, dok su omladinci odigrali meč bez golova protiv Podgorice.

REZULTATI:

Omladinci
24.10.2021.
DG arena, Podgorica

PODGORICA 0:0 SUTJESKA

Nakon pobjede protiv Titograda u prethodnom kolu 3:2, omladinci su odigrali meč bez golova sa Podgoricom na gostujućem terenu.

Posle 11. odigranih kola naša ekipa zauzima treće mjesto na tabeli sa 23 osvojena boda.

Plavi su igrali u sastavu: Peković - Vujačić V, Šapurić, Đurković N (C), Grbović, Kecojević, Bojović, Đurković P (od 53. Doknić), Vujačić Č, Međedović A (od 78. Međedović N), Đukanović (od 53. Vukićević)

Kadeti
24.10.2021.
Tuško polje, Tuzi

DEČIĆ - SUTJESKA 2:6

Kadeti su u 10. kolu upisali ubjedljiv trijumf protiv Dećića u Tuzima, rezultatom 6:2. Našoj ekipi je bilo dovoljno samo 34 minuta igre da dođe do prednosti od 4:0 i riješi sve dileme oko pobjednika.

Golove su postigli Pavle Pićurić (10'), Stefan Radojević (26'), Novica Eraković (32'), Bojan Damjanović (34'), Nikola Pejović (79') i Matija Milinković (85').

Meč su počeli: Mrvaljević - Abazović, Eraković, Milinković, Jovanović, Radojević (C), Vučić, Perošević, Damjanović, Pićurić, Ćalasan

U nastavku su šansu dobili svi igrači sa klupe: Rabrenović, Žižić, Bošković, Pejović, Dubljević, Rudović

Pioniri
23.10.2021.
Pomoćni teren FK Sutjeska, Nikšić

SUTJESKA 4:1 ZETA

Odlično izdanje pionira i trijumf protiv Zete 4:1. Našu ekipa je došla do pobjede na krilima sjajne igre Matije Nikčevića koji je postigao het-trik golovima u 29. , 51. i 61. minutu, dok se u listu strijeca upisao i Igor Jokanović pogotkom u 32. minutu.

Mlađi pioniri
23.10.2021.

SUTJESKA 9:1 RIBNICA

Mlađi pioniri su "brojali" do devet protiv Ribnice.

Ubjedljiv trijumf u kojem su golove postigli Radovan Zečević (26' , 35' , 43', 66'), Boban Đukanović (46' , 65'), Luka Sarić (55'), Matija Zeković (59'), Jovan Mišović (62').

Pjetlići
23.10.2021.
Stadion Trešnjica, Golubovci

AS 0:2 SUTJESKA

I naša najmlađa selekcija je upisala trijumf - pjetlići su na gostujućem terenu savladali AS rezultatom 2:0.

Golove su postigli Lazar Zečević u 15. i Matija Gojković u 22. minutu.

Autor: Vasilije Lalović