16.11.2021. 11:42
Vikend mlađih kategorija - omladinci odmarali, kadeti savladali Igalo

Naših pet mlađih selekcija za vikend je odigralo mečeve u okviru svojih takmičenja, a omladinci su pauzirali zbog obaveza reprezentacije.

Kadeti su savladali Igalo na gostujućem terenu sa 2:1. Pioniri su poraženi od Koma minimalnim rezultatom 1:0, dok je Stari Aerodrom bio bolji od naše ekipe u konkurenciji mlađih pionira i pjetlića.

REZULTATI:

Kadeti
12.11.2021.
Stadion Solila, Igalo

IGALO 1:2 SUTJESKA

Naša kadetska selekcija je savladala Igalo na gostujućem terenu 2:1 i na taj način došla do treće pobjede u nizu.

Do prednosti smo došli golom Pavla Pićuruća u 36. minutu, da bi domaći izjednačili preko kapitena Kulinovića u 51. minutu. Ipak, rezervista Vojislav Rudović u 87. minutu postiže pogodak vrijedan nova tri boda.

U narednom kolu, naši momci će na svom terenu dočekati ekipu Budućnosti.

Igrali smo u sastavu : Rabrenović -  Abazović (od 64. Rudović), Krstajić (od 46. Vukićević), Vučić, Ćetković (od 80. Jovanović),  Perošević, Damjanović, Pićurić, Žižić (od 46. Radojević), Ćalasan, Adžić (C) (od 91.Pejović)

Pioniri
14.11.2021.
Stadion FK Kom, Podgorica

KOM 1:0 SUTJESKA

Pioniri su poraženi od Koma, minimalnim rezultatom 1:0. Gol odluke postigao je Stefan Mijović u 29. minutu.

Za našu ekipu su igrali: Žugić - Jauković (C), Jokanović, Kecojević, Perović, Caković, Musić (od 52. Žujović), Nikčević, Lukovac, Lažetić (od 52. Glomazić), Miljanić (od 66. Sekulović)

U 12. kolu, pioniri će na svom terenu dočekati ekipu Podgorice.

Mlađi pioniri
13.11.2021.
Pomoćni teren FK Budućnost, Podgorica

STARI AERODROM 4:0 SUTJESKA

Mlađi pioniri su nakon serije od devet pobjeda u nizu pretrpjeli poraz proteklog vikenda - Stari Aerodrom je slavio sa konačnih 4:0.

Nakon 11 odigranih kola, naši dječaci se nalaze na diobi treće pozicije sa 27 osvojenih bodova.

Pjetlići
13.11.2021.
Gradski stadion, Nikšić

SUTJESKA 0:1 STARI AERODROM

I u susretu najmlađih selekcija, pjetlića, Stari Aerodrom je bio bolji od naše ekipe, minimalnim rezultatom 1:0. Jedin gol na meču postigao je Mihailo Marković u 44. minutu.

Pjetliće u narednom kolu očekuje utakmica sa Podgoricom, na pomoćnom terenu DG Arene.

Autor: Vasilije Lalović