24.8.2019. 20:45
Telekom 1. CFL: Šokantan poraz od Podgorice

Naši fudbaleri poraženi su večeras na svom terenu od ekipe Podgorice rezultatom 1:2 u utakmici 5. kola Telekom 1. Crnogorske fudbalske lige.

U prvom poluvremenu viđen je jedan gol, a strijelac je bio Nikšićanin u redovima novog prvoligaša Jovan Vujović, koji je bio precizan u 20. minutu.

U drugom dijelu viđena su još dva pogotka.

Plavi su u drugom poluvremenu imali inicijativu.

Pokušavali su Ćetković, Kojašević, Vučić i Janković.

Naša ekipa je preko Alekse Marušića u 77. minuta uspjela da izjednači, ali je četiri minuta kasnije konačan rezultat postavio Luka Maraš iz slobodnog udarca, nakon što je zbog prekršaja izključen Nemanja Nedić

Plavi već u srijedu igraju odloženi meč 3. kola protiv Iskre na svom terenu u 18:30 časova.