9.11.2021. 17:57
Sve mlađe selekcije upisale trijumf

Za vikend je pet od šest mlađih selekcija igralo svoje mečeve i svi su ostvarili pobjede.

Kadeti su savladali Mladost DG sa ubjedljivih 4:0 na domaćem terenu, pioniri su takođe bili ubjedljivi sa 5:1 protiv Starog Aerodroma, mlađi pioniri su u goleadi savladali Adriju 6:4, dok su pjetlići u gostima pobjedili Zabjelo 4:0.

Omladinci su proteklog vikedna pauzirali u ligi, ali su naši momci u toku prethodne sedmice bili bolji od Mladosti DG sa 2:1 i na taj način prošli u narednu fazu Kupa.

REZULTATI:

Kadeti
06.10.2021.
Pomoćni teren FK Sutjeska, Nikšić

SUTJESKA - MLADOST DG 4:0

Kadeti su u 13. kolu ubjedljivo savladali Mladost DG rezultatom 4:0. Naša ekipa je povela golom Danila Ćetkovića u 19. , dok je prednost duplirao Božidar Adžić u 29. minutu.

U nastavku meča, trijumf je sa dva gola u 74. i 78. minutu potvrdio Pavle Pićurić.

Igrali smo u sastavu : Rabrenović (od 86. Mrvaljević) - Abazović, Vukićević (C), Jovanović (od 46. Krstajić), Vučić, Ćetković (od 86. Bošković), Perošević (od 75. Rudović), Pićurić, Žižić (od 70. Dubljević), Ćalasan, Adžić (od 86. Bulatović)

Pioniri
07.11.2021.

SUTJESKA 5:1 STARI AERODROM

I pioniri su upisali ubjedljiv trijumf protiv Starog Aerodroma rezultatom 5:1.

Matija Nikčević je nastavio da rešeta mreže protivnika, pa je tako golovima u 5. , 13. i 18. minutu došao do 14 pogodaka na 10 odigranih mečeva. Po jedan gol su postigli Todor Miljanić u 3. i Igor Jokanović u 16. minutu.

Mlađi pioniri
07.11.2021.

SUTJESKA 6:4 ADRIA

Mlađi pioniri su u goleadi savladali Adriju sa 6:4.

Po dva gola za našu ekipu postigli su Radovan Zečević (12' , 20') i Sava Vujović (6' , 17'), dok su se u listu strijelaca upisali  još Jovan Mišović u 47. i Boban Đukanović u 54. minutu.

Pjetlići
06.11.2021.
Stadion FK Zabjelo, Podgorica

ZABJELO 0:4 SUTJESKA

I pjetlići su upisali novi trijumf - naši najmlađi dječaci su savladali Zabjelo na gostujućem terenu, rezultatom 4:0.

Golove su postigli Matija Gojković u 14. , Jovan Vujović u 37. , Petar Nikolić u 56. i Danilo Kovaćević u prvom minutu sudijske nadoknade.

Autor: Vasilije Lalović