19.3.2017. 12:50
Sutjeska zakucala Jedinstvo za dno tabele

Očekivalo se da će Nikola Rakojević donijeti novu energiju kraj Bistrice, uprava je to nazivala „šok terapijom“, no bilo kako bilo, tri pobjede iz isto toliko mečeva najbolji je mogući scenario za naš klub od povratka Rakojevića na klupu Sutjeske.

Danas su plavi „odradili“ i „fenjeraša“ crnogorskog fudbalskog šampionata, ekipu Jedinstva iz Bijelog Polja i slavila sa 3:2.

Nakon vođstva od 3:0 u prvom poluvremenu, u nastavku su gosti zaigrali na sve ili ništa, iskoristili opuštanje domaćina, pa su do kraja meča uspjeli da postignu dva gola.

Strijelci za „plave“ bili su Kovačević u 25, Zarubica 28, Ivanović 31, dok su kod gostiju pogađali Boričić 80, Drašković 90.

Sa nova tri boda i kiksom Dečića, koji je kod kuće poražen od Iskre, uhvaćen priključak za ekipama koje jure Evropu.