27.2.2017. 12:58
Sutjeska poražena u sjajnom derbiju

Budućnost je pobijedila našu ekipu rezultatom 4:2 na stadionu pod Goricom u derbiju 19. kola fudbalskog šampionata.

Derbi je opravdao očekivanja, odličan fudbal šest golova, dosta uzbuđenja i mnogo kvalitetnih poteza viđeno je pod Goricom.

Naša ekipa je povela u prvom napadu preko Ivanovića, a nakon što je propuštena šansa za 0:2, uslijedio je preokret.

Vušurović u šestom, pa Vujović u 13. minutu za 2:1 u korist lidera na tabeli.

Start drugog dijela donio je manje uzbuđenja, ali je to prekinuo opet Ivanović. Iz kontranapada na povratni pas Boškovića postugao je svoj drugi gol na meču za 2:2.

12 minuta bilo je neriješeno, Đalović se dobro snašao nakon centaršuta Vujovića i vratio je prednost na stranu Budućnosti.

Naša ekipa je u finišu imala inicijativu i svim snagama pokušavala da dođe do trećeg gola, ali Nikač je iz kontre potvrdio pobjedu Podgoričana.

Tok meča:

FK Budućnost - FK Sutjeska 4:2 (2:1)

93' - 4:2 - Nikač

80' - Izmjena - Umjesto Stevana Kovačevića u igri je Bojan Božović

75' - 3:2 - Đalović

63' - 2:2 - Ivanović (asistent Bošković)

46' - Počelo je drugo poluvrijeme susreta.

46' - Izmjena na poluvremenu. Umjesto Miloša Vučića u igri je Igor Zonjić.

41' - Izmjena - Stijepović napušta igru zbog povrede. Umjesto njega u igri je Marko Vučić

16' - Stoprocentna šansa za naš tim. U izglednoj situaciji nisu se dobro snašli Bošković, Vuković i Ivanović, a dobro je intervenisao golman Dragojević

13' - 2:1 - Vujović

11' - Budućnost imala stoprocentnu priliku, ali je Giljen bio siguran.

6' - 1:1 - Vušurović

2' - 0:1 - Ivanović