5.10.2021. 10:42
Sjajan vikend za našu omladinsku školu - sve selekcije upisale trijumf

Po uzoru na prvi tim, sve mlađe selekcije bile su uspješne tokom proteklog vikenda.

Omladinci su savladali Petrovac sa 2:0. Stariji pioniri su upisali ubjedljiv trijumf nad ekipom Crvene Stijene rezultatom 1:4, dok su mlađi pioniri u Danilovgradu bili bolji od Iskre, rezultatom 1:3. Pjetlići su sa 2:1 savladali ekipu Titograda.

Kadeti su za vikend odmarali zbog obaveza reprezentacije Crne Gore, čiji su članovi naši Janko Vukićević i Stefan Radojević.

REZULTATI:

Omladinci
03.10.2021.
Pomoćni teren FK Sutjeska, Nikšić

SUTJESKA 2:0 PETROVAC

Omladinci su u 8. kolu savladali Petrovac rezultatom 2:0. Bila je naša ekipa bolja na terenu tokom svih 90 minuta, ali je tek u nastavku uspjela da slomi otpor gostiju. Do prednosti smo došli golom Momčila Grbovića iz jedanaesterca u 49. minutu, da bi konačan rezultat postavio kapiten Nikola Đurković u 60. minutu.

Nakon osam ogiranih kola omladinci su 3. na tabeli sa 19 osvojenih bodova. U narednom kolu nas očekuje derbi protiv Budućnosti, na gostujućem terenu.

Naša ekipa je igrala u sastavu: Peković - Šapurić, Popović, Đurković N (C), Grbović, Žižić, Vuković, Bojović, Vujačić Č, Međedović A, Đukanović

Igrali su još: Međedović N, Roganović, Drašković, Roćenović, Đurković P

Stariji pioniri
02.10.2021.
Stadion Crvene Stijene, Podgorica

CRVENA STIJENA 1:4 SUTJESKA

Ubjedljiva pobjeda starijih pionira nad Crvenom Stijenom, 1:4. Naša ekipa je odlično otvorila utakmicu i nakon samo 19. minuta igre došla do prednosti 0:3. Poveli smo već u 3. minutu golom kapitena Jaukovića, dva minuta nakon toga Matija Nikčević je duplirao prednost, a u 19. minutu se u listu strijelaca upisao Todor Miljanić. Domaći su smanjili prednost preko Bojana Jovovića u 33. minutu, da bi Matija Nikčević svojim drugim golom u 44. minutu postavio konačnih 1:4.

Mlađi pioniri
03.10.2021.
Stadion braće Velašević, Danilovgrad

ISKRA 1:3 SUTJESKA

Mlađi pioniri su u Danilovgradu savladali ekipu Iskre, rezultatom 1:3. Dvostruki strijelac je bio Boban Đukanović u 48. i 59. minutu, a sve dileme oko pobjednika riješio je Jovan Mišović pogotkom u 69. minutu. Jedini gol za domaću ekipu postigao je Aleksa Marsenić u 54. minutu.

Pjetlići
02.10.2021.

SUTJESKA 2:1 TITOGRAD

Odlično izdanje naših najmlađih dječaka i pobjeda u susretu sa Titogradom, rezultatom 2:1. Gosti su došli do prednosti golom Nemanje Ajkovića u 22. minutu,  ali je naša ekipa uspjela da dođe do preokreta golovima Marka Kadića u 25. i 59. minutu.