7.3.2022. 16:00
Rezultati omladinske škole

Proteklog vikenda su sve naše mlađe selekcije odigrale mečeve u okviru svojih takmičenja.

Tri selekcije su igrale utakmice protiv Budućnosti - omladinci su remizirali rezultatom 2:2, pioniri su poraženi sa 2:4, dok su mlađi pioniri slavili 1:0. Kadeti su na otvaranju takmičenja u okviru A grupe poraženi od Titograda 4:0, a pjetlići od Župe 1:0.

REZULTATI:

Omladinci
06.03.2022.
Pomoćni teren FK Budućnost, Podgorica

BUDUĆNOST 2:2 SUTJESKA

Omladici su remizirali u gostima protiv Budućnosti 2:2, u utakmici prvog kola A grupe u kojoj će se na proljeće takmičiti osam najboljih ekipa. Do prednosti smo došli u 9. minutu, kada je Hammam Alharaish svoj prvi nastup u dresu Plavih krunisao golom. Budućnost je uspjela da dođe do preokreta golovima Barovića sa bijele tačke u 54. i Perišića u 79. minutu, da bi naš Danijel Nikolić minut kasnije postavio konačan rezultat.

U 2. kolu, omladinci će u srijedu dočekati Zetu.

Meč smo igrali u sastavu: Peković - Vujačić V, Papović, Đurković (C), Milić, Žižić (od 65. Grbović), Kecojević, H. Alharaish (od 60. Šapurić), Bojović, Vujačić Č (od 69. Popović), Nikolić

Kadeti
05.03.2022.
Trening kamp OFK Titograd, Podgorica

OFK TITOGRAD 4:0 SUTJESKA

Kadeti su poraženi od Titograda rezultatom 4:0 na otvaranju takmičenja u okviru A grupe.

Meč su počeli: Rabrenović - Abazović, Vukićević, Milinković, Radojević (C), Vučić, Ćetković, Perošević, Damjanović, Pićurić, Ćalasan

U nastavku su igrali još: Janković, Pejović, Dubljević, Adžić, Rudović, Milović, Jovanović, Jokić

U drugom kolu, kadeti će se na domaćem terenu sastati sa ekipom Koma.

Pioniri
05.03.2022.
Pomoćni teren FK Sutjeska, Nikšić

SUTJESKA 2:4 BUDUĆNOST

Odlično izdanje pionira prvih četrdeset minuta nakon kojih su naši dječaci vodili sa 2:0, ali je u nastavku uslijedio pad pa je Budućnost došla do pobjede rezultatom 2:4. Golove za našu ekipu postigli su Matija Nikčević u 13. i Petar Jauković u 38. minutu.

Mlađi pioniri
06.03.2022.
Pomoćni teren FK Sutjeska, Niksić

SUTJESKA 1:0 BUDUĆNOST

Mlađi pioniri su savladali Budućnost 1:0. Gol odluke postigao je Radovan Zečević sjajnim udarcem sa ivice šesnaesterca u 33. minutu.

Pjetlići
06.03.2022.

SUTJESKA 0:1 ŽUPA

U susretu najmlađih selekcija, pjetlića, Župa je bili bolja od naših dječaka minimalnim rezultatom 1:0. Jedini gol na meču postigao je Danilo Žižić iz penala u 17. minutu.