22.3.2022. 12:32
Rezultati mlađih selekcija - tri poraza i dva remija

Proteklog vikenda su sve naše mlađe selekcije odigrale utakmice u okviru svojih takmičenja.

Omladinci su na domaćem terenu poraženi od Iskre minimalnim rezultatom 1:0. Istim rezultatom pjetlići su izgubili od Budućnosti, dok su mlađi pioniri pretrpjeli poraz od ekipe Karioka, 2:1. Kadeti su bili nadomak pobjede nad Arsenalom, ali su na kraju remizirali 2:2, a pioniri su odigrali meč bez pobjednika sa Titogradom, 1:1.

REZULTATI:

Omladinci
19.03.2022.
Pomoćni teren FK Sutjeska, Nikšić

SUTJESKA 0:1 ISKRA

Omladinci su poraženi od Iskre na domaćem terenu rezultatom 0:1, u utakmici 4. kola A grupe omladinske lige. Jedini gol za ekipu iz Danilovgrada postigao je rezervista Lazar Keković u 77. minutu.

Meč sa Iskrom smo igrali u sastavu: Adžić - Caković (od 61. Roćenović), Šapurić (od 50. Vujačić), Papović, Popović, Đurković (C), Milić, Žižić, Kecojević, Bojović (od 50. H.Alharaish), Međedović

U 5. kolu, naši momci će gostovati ekipi Koma.

Kadeti
19.03.2022.
Stadion FK Arsenal, Tivat

ARSENAL 2:2  SUTJESKA

Kadeti su u susretu sa Arsenalom vodili u dva navrata i bili nadomak pobjede, ali su na kraju ostali bez tri boda u poslednjim trenucima meča.

Dvostruki strijelac za našu ekipu bio je fenomenalni Matija Milinković u 7. i 60. minutu, dok su za ekipu Arsenala golove postigli Nemanja Bojanić u 24. i Ljubomir Đinović u 94. minutu sa bijele tačke.

Meč su počeli: Lažetić - Abazović, Vukićević, Damjanović, Ćalasan, Perošević, Ćetković, Milinković, Radojević (C), Pićurić, Adžić

U nastavku su igrali još: Dubljević, Eraković, Vučić, Jokić, Milović

U 4. kolu, kadeti će dočekati ekipu Mornara.

Pioniri
19.03.2022.
Trening kamp OFK Titograd, Podgorica

OFK TITOGRAD 1:1 SUTJESKA

Odlično izdanje pionira i remi u susretu sa prvoplasiranom ekipom Titograda. Naši dječaci su u prvom poluvremenu propustili veliki broj prilika da postignu gol, pa je uslijedila kazna u 34. minutu kada su domaći došli do prednosti golom Savovića.

Igor Jokanović je u 39. minutu sigurno izveo penal za 1:1. Imali su naši pioniri do kraja utakmice svoje šanse da dođu do tri boda - najbolju je propustio kapiten Jauković u sudijskoj nadoknadi, pa je na kraju ostalo 1:1.

Igrali smo u sastavu: Žugić - Lažetić, Caković, Perović, Lukovac, Musić, Jokanović, Kecojević, Miljanić, Jauković (C), Sekulović

U 18. kolu, pioniri će se na domaćem terenu sastati sa ekipom Crvene Stijene.

Mlađi pioniri
20.03.2022.
Pomoćni teren OFK Titograd, Podgorica

KARIOKE 2:1 SUTJESKA

Mlađi pioniri su poraženi od Karioka, konačnim rezultatom 2:1.

Jedinu gol za naš ekipu postigao je Pwtar Lukovac u 69. minutu.

Meč su počeli: Sarić D- Knežević (C), Batrićević, Mišović, Zeković, Kecojević, Sarić L, Ugren, Zečević, Đukanović, Vujović

U nastavku su igrali još: Lalatović, Lukovac, Gardašević, Đurović, Nikolić

Nakon 19. odigranih kola, mlađi pioniru zauzimaju 4. mjesto na tabeli sa 40 osvojenih bodova. U narednom kolu ih očekuje utakmica sa Iskrom, na domaćem terenu.

Pjetlići
19.03.2022.

SUTJESKA 0:1 BUDUĆNOST

U susretu najmlađih selekcija, pjetlića, Budućnost je slavila minimalnim rezultatom 1:0. Jedini gol na meču postigao je Luka Vušurović u 53. minutu.

Meč su počeli: Janković - Gojković M, Zečević (C), Žugić, Ašanin, Nikolić P, Kadić, Rondović, Vujović, Gojković I, Dragićević

U nastavku su igrali još: Cerović, Đukanović, Nikolić D, Pavićević, Raičević

Autor: Vasilije Lalović