11.12.2019. 19:41
Remi za kraj polusezone

U posljednjem ovogodišnjem prvenstvenom susretu koji je odigran u okviru 19. kola Prve Telekom lige, naši fudbaleri igrali su danas neriješeno u gostima protiv ekipe Titograda, a rezultat je nakon 90 minuta igre bio 1:1.

Domaći tim je poveo, iz prve i jedine akcije domaće ekipe u prvom poluvremenu, preko Marka Miličkovića koji je u 28. minutu natrčao na odbijenu loptu nakon šuta Luke Merdovića i odbrane Vladana Giljena, koji se vratio među stative nakon pet mečeva kazne.

Naša ekipa je imala više od igre tokom većeg dijela susreta, ali nijesu uspjeli da stignu do poravnjanja prije 76. minuta kada je nakon kornera koji je izveo Vučić, na asistenciju Bulatovića pogodio Stefan Nikolić.

Imali su Plavi nekoliko prilika za potpuni preokret, ali je domaća ekipa, koja se nakon vođstva opredijelila za potpunu defanzivu, uspjela da sačuva bod.

Aktuelni šampioni će zimsku pauzu provesti na drugoj poziciji sa 36 osvojenih bodova, a posljednji meč u ovoj kalendarskoj godini odigraće u nedjelju kraj Bistrice kada je na programu revanš duel četvrtfinala Kupa Crne Gore protiv Zete.