28.9.2019. 18:05
Remi Plavih sa Titogradom

U derbiju 10. kola Prve Telekom fudbalske lige, koji je odigran danas na našem stadionu, Plavi su protiv Titograda igrali neriješeno, a rezultat je nakon 90 minuta bio 1:1.

Ekipa Nikole Rakojevića prekinula je pobjedničku seriju, ali je uspjela da sačuva lidersku poziciju i ima bod više od drugoplasirane Budućnosti.

U prvom poluvremenu mreže su mirovale, dok je prvi gol viđen u 54. minutu, kada je nakon asistencije Mendija, prednost "romantičarima" donio Igor Vukčević. Vođstvo gostiju trajalo je nešto više od jednog minuta, pošto je već u narednoj akciji svirana najstrožija kazna, nakon što je Jovan Nikolić u svom kaznenom prostoru napravio faul nad Markom Ćetkovićem. Precizan sa bijele tačke u 56. minutu bio je Marko Vučić.

Do kraja meča nije bilo promjene rezultata, pa su se akteri morali zadovoljiti podjelom bodova.

Naša ekipa nakon deset kola ostaje na čelu tabele sa 21 bodom, a naredni meč u prvenstvu igra u subotu, 5. oktobra, protiv Zete na svom terenu, dok će već u srijedu "plavi" kraj Bistrice dočekati Lovćen u prvom susretu osmine finala Kupa Crne Gore od 14:30.