31.8.2019. 19:35
Remi na Zlatici pred reprezentativnu pauzu

Naša ekipa igrala je danas neriješeno sa Komom u gostima 1:1 u utakmici 6. kola Prve Telekom crnogorske lige.

Izabranici Nikole Rakojevića nijesu uspjeli da sačuvaju prednost nad domaćinom i tako ostvare novi trijumf u prvenstvu, pa će pauzu dočekati sa pet bodova zaostatka u odnosu na prvoplasiranu Budućnost.

Na stadionu Koma mreže su mirovale u prvom dijelu igre, uz pogođen okvir gola na obje strane, Vujovića i Nedića, dok au oba golana meču postignuta u drugom poluvremenu.

Prvi je pao u 67. minutu, kada je Marko Ćetković izvanrednim udarcem sa oko trideset metara donio prednost svom timu, da bi Nikola Đurković u 90. minutu poravnao i postavio konačnih 1:1.

Plavi su imali više od igre, imali nekoliko izglednih prilika, ali nijesu uspjeli da potvrde trijumf.

Aktuelni šampion trenutno zauzima drugu poziciju sa 11 osvojenih bodova.

Sada slijedi reprezentativna pauza, pa se naredno, 7. kolo, igra 14. septembra, kada će Sutjeska kraj Bistrice dočekati Petrovac.