15.5.2019. 20:03
Remi na Trešnjici

U derbiju 34. kola Prve Telekom crnogorske lige fudbaleri Sutjeske i Zete igrali su danas u Golubovcima neriješeno 1:1.

FK Zeta - FK Sutjeska 1:1 (1:0)
Stadion: Trešnjica
Gledalaca: 400

Sudija: Miloš Novović
Pomoćnici: Marjan Paunović i Srđan Jovanović

FK Zeta: Namasco, Krstović S, Vujačić (C), Sekulić, Bošnjak, Tuzović, Goranović, Milojko, Vukčević, Lambulić, Krstović N.
Igrao je još Yamoah.

FK Sutjeska: Giljen (C), Ciger, Bulatović, Cicmil, Nedić, Janković, Bubanja, Alharaish, Ćetković, Vučić Ma i Marković
Igrali su još Stefanović i Merdović.

45’ - 1:0 Nikola Krstović
57’ - 1:1 Božo Marković (as Marko Ćetković)

U prvom dijelu igre nije bilo pogodaka sve do 45 minuta, kada je najbolji strijelac lige, Nikola Krstović uspio da postigne sjajan gol i svom timu donese prednost, što je bio i konačan rezultat nakon prvih 45 minuta.

Plavi su uspjeli da odgovore u drugom poluvremenu.
U 57. minutu, nakon asistencije Marka Ćetkovića, mrežu domaće ekipe pogodio je Božo Marković, i donio poravnanje, a ispostaviće se i postavio konačan rezultat meča.

Nakon toga ništa značajnije se nije događalo na Trešnjici, osim crvenog kartona u 77. minutu, koji je dobio naš Branislavav Janković.

Plavi nakon 34 kola imaju 68 bodova, odnosno četiri više od Budućnosti, koja je danas na svom terenu savladala Grbalj. U narednom kolu, koje je na programu u nedjelju 19. maja, ekipa Nikole Rakojevića igra na svom stadionu protiv ekipe Grblja.