28.4.2022. 11:40
Poraz omladinca od Zete, kadeti izgubili od Podgorice

Nakon dvije pobjede u prethodna dva kola, omladinci su poraženi od Zete u meču punom preokreta, rezultatom 4:3. Golove za našu ekipu postigli su Danijel Nikolić, Hammam Alharaish i Lazar Kecojević.

REZULTATI:

Omladinci
27.04.2022.
Pomoćni teren FK Zeta, Golubovci

ZETA 4:3 SUTJESKA

Nakon dvije pobjede u prethodna dva kola, omladinci su poraženi od Zete u meču punom preokreta, rezultatom 4:3.

Zeta je došla do prednosti golom Balše Radusinovića iz slobodnog udarca u 23. minutu. Naši momci su izjednačili preko Danijela Nikolića u 28. minutu, da bi Radusinović tri minuta kasnije svojim drugim golom još jednom donio prednost svojoj ekipi.

Na početku drugog poluvremena uslijedio je odgovor Plavih, pa su tako Alharaish u 53. i Kecojević u 55. minutu pogodili za preokret  i vođstvo 3:2.

Ipak, Babović je u 70. minutu poravnao na 3:3, a kapiten Radusinović u 74. minutu postigao het-trik i postavio konačnih 4:3.

Igrali su: Peković (od 46. Adžić) - Vujačić V (od 46. Vujačić Č), Vuković (od 46. Popović), Papović, Žižić, Đurković N (C) (od 80. Caković), Kecojević, Grbović, Đurković P (od 46. Alharaish), Milić (od 75. Drašković), Nikolić (od 80. Doknić)

U narednom kolu, omladinci se na domaćem terenu sastaju sa Podgoricom.

Kadeti
27.04.2022
Pomoćni teren DG arena, Podgorica

PODGORICA 4:1 SUTJESKA

Kadeti su se nakon reprezentativne pauze sastali sa Podgoricom u utakmici 8. kola A grupe i pretrpjeli su poraz 4:1. Naši momci su poveli golom kapitena Stefana Radojevića u 9. minutu, ali je uslijedio preokret domaćih na krilima Mudreše koji je do kraja prvog poluvremena postigao het-trik. Konačnih 4:1 postavio je Vujisić u 84. minutu.

U susretu sa Podgoricom, za našu kadetsku ekipu igrali su i pioniri Petar Jauković, Matija Nikčević i Igor Jokanović.

Meč su igrali: Lažetić - Abazović, Eraković (od 46. Vukićević), Milinković, Radojević (C) (od 87. Dubljević V), Ćetković (od 46. Jokanović), Pićurić (od 87. Jovanović), Dubljević M, Ćalasan, Nikčević (od 46. Adžić), Jauković (od 46. Rudović) (od 63. Milović)

U 9. kolu, kadeti dočekuju ekipu Budućnosti.

Autor: Vasilije Lalović