26.1.2023. 17:59
Poraz od Arsenala iz Tule u prvoj pripremnoj utakmici

Plavi su poraženi 4:1 od Arsenala iz Tule u prvom prijateljskom susretu na pripremama u Antaliji.

Arsenal je došao do prednosti u 38. minutu golom Tkacheva. Na samom početku drugog poluvremena, Božo Marković je pogodio sa bijele tačke za 1:1, da bi do kraja susreta ekipa iz Rusije sa tri gola došla do ubjedljivog trijumfa.

Dvostruki strijelac bio je Đorđe Despotović (68', 82'), dok se jednom u listu strijelaca upisao Izotov u 80. minutu.

Nenad Brnović je na teren izveo dva sastava koja su odigrala po jedno poluvrijeme.

Meč su počeli: Giljen (C) - Pajović, Vučić, Babić, Nikolić J, Krstović, Žižić, Eraković, Živković, Nikolić D, Conraad

U nastavku su igrali: Ličina - Grivić, Đinović, Kalezić, Stijepović, Tučević, Matanović, Marković (C), Vuković, Sahli, Fahd - T (Striković)

Narednu kontrolnu utakmicu, naša ekipa će odigrati 29. januara sa prvoplasiranom ekipom ukrajinskog šampionata, Dnipro - 1.