23.10.2019. 15:48
Plavi u četvrtfinalu Kupa CG

Naši fudbaleri savladali su danas Lovćen rezultatom 0:3 u revanš utakmici osmine finala Kupa Crne Gore i tako sa ukupnim rezultatom 0:7 izborili plasman u četvrtfinale najmasovnijeg takmičenja.

U duelu koji je odigran na budvanskim Lugovima, mreže su mirovale u prvom poluvremenu, a prvi gol za "plave" postigao je Bojan Božović u 62. minutu na asistenciju Vlaisavljevića.

Dva minuta kasnije, na na 2.0 je povisio Dragan Grivić na pas strijelca prvog gola Božovića, dok je konačan rezultat postavio Marko Ćetković nakon duplog pasa sa Bojanom Božovićem u 86. minutu.

Plavi su tokom cijele utakmice kontrolisali i igru i imali velikih broj prilika od kojih je najizgledniju imao mladi Balša Dubljević, ali je iz tog duela kao pobjednik izašao golman Lovćena Rosandić.

Naša ekipa narednu utakmicu igraju u nedjelju od 13h protiv Rudara, u okviru 13. kola. Telekom 1. CFL.