22.6.2019. 18:35
Plavi startovali pobjedom

Plavi su danas u prvom pripremnom meču savladali ekipu FS Zlatiborskog okruga rezultatom 2:0.

FS Zlatiborskog okruga - FK Sutjeska 0:2 (0:0)
57' 0:1 - Janković (as Kojašević)
68' 0:2 - Ćetković

Za našu ekipu nastupili su: Giljen (46’ Ličina, 75’ Mićanović), Grivić (46’ Ciger), Janjić, Šofranac (46’ Nedić), Babić, Stefanović, Bubanja (46’ Janković), Marušić (46’ Ćetković), Bojović (46’ Kojašević), Osmajić (46’ Vučić), Nikolić (46’ Božović).

Mreže su u prvom poluvremenu mirovale, dok je naša ekipa u drugom poluvremenu uspjela da realizuje terensku inicijativu.

U 57. minutu susreta na asistenciju Damira Kojaševića prvi gol u ovoj sezoni za Plave postigao je Branislav Janković.

U 68. minutu pogodak je postigao Marko Ćetković, dok je konačan rezultat utakmice postavio Branislav Janković svojim drugim pogotkom u 80. minutu susreta.

Narednu pripremnu utakmicu naša ekipa odigraće 28. juna protiv ekipe Borca iz Banja Luke.