14.9.2021. 12:03
Pjetlići, mlađi pioniri i kadeti upisali pobjede, stariji pioniri remizirali, omladinci poraženi prvi put u sezoni

Dobar vikend za naše mlađe selekcije - pjetlići, mlađi pioniri i kadeti upisali pobjede, stariji pioniri remizirali, dok su omladinci pretrpjeli prvi poraz u sezoni

Obje pionirske selekcije su gostovale ekipi Budućnosti - mlađi pioniri su upisali trijumf rezultatom 2:4, dok su stariji pioniri remizirali 1:1. Pobjede u ovom kolu su ostvarili i kadeti protiv Budve 3:2, odnosno pjetlići protiv Župe 2:0. Od svih selekcija, poraz su jedino pretrpjeli naši omladinci od kojih je bolja bila Mladost DG, rezultatom 0:2.

0:2 Matija Ašanin 33'

FK Sutjeska: Janković (GK), Ašanin M, Cerović (C), Gojković M, Nikolić P, Žugić, Ašanin P, Kadić, Vujović, Gojković I, Pavićević

Igrali su još: Blečić (GK), Nikolić, Đukanović, Nikolić, Kovačević,

Mlađi pioniri
11.09.2021.
Gradski stadion, Podgorica

BUDUĆNOST 2:4 SUTJESKA

Mlađi pioniri su na gostujućem terenu savladali ekipu Budućnosti rezultatom 2:4. Dvostruki strijelac za našu ekipu bio je Radovan Zečević, dok su se po jednom u listu strijelaca upisali Jovan Mišović i Balša Batrićević.

FK Sutjeska: Sarić (GK), Zeković, Sarić, Mišović, Lalatović S, Knežević, Kecojević, Kontić, Zečević, Đukanović, Vujović,

Igrali su još: Janković, Batrićević, Lalatović D, Ugren, Đurović, Pejović

Stariji pioniri
11.09.2021.
Pomoćni teren FK Budućnost, Podgorica

BUDUĆNOST 1:1 SUTJESKA

Malo je nedostajalo da i stariji pioniri, kao njihovi godinu mlađi drugari savladaju Budućnost. Naši dječaci su vodili od 7. minuta golom Matije Nikčevića, ali su domaći došli do izjednačenja i boda preko Vukmanovića u 56. minutu.

FK Sutjeska: Lažetić Ž (C) - Jokanović, Caković (od 69. Perović), Lukovac, Lažetić D, Jauković (C), Žujović, Kecojević (od 52. Musić), Nikčević, Miljanić, Glomazić

Kadeti
13.09.2021.

SUTJESKA 3:2 BUDVA

Kadeti su u dva navrata morali da "jure" prednost protivnika od 0:1, odnosno 1:2, ali su uspjeli da dođu do preokreta. Golove su postigli Božidar Adžić u 58. , Stefan Radojević u 67. i Vojislav Rudovi u 87. minutu.

FK Sutjeska: Mrvaljević (GK) - Abazović,  Eraković, Krstajić, Vukićević, Radojević (C), Vučić, Ćetković, Pićurić, Ćalasan, Adžić

Igrali su još : Perošević, Žižić, Jovanović, Dubljević, Rudović

Omladinci
12.09.2021.

SUTJESKA 0:2 OFK MLADOST DG

Nakon tri pobjede u prva tri kola, omladicni su u 4. kolu pretrpjeli prvi poraz ova sezone.

FK Sutjeska: Peković - Caković, Vujačić, Šapurić, Papović, Popović, Đurković N(C), Grbović, Žižić, Vuković, Bojović

Igrali su još: Međedović A, Đurković P, Doknić, Đukanović, Vujačić

Priliku da se vrate na pobjednički kolosjek naši momci će imati već u srijedu, kada ih očekuje gostovanje ekipi Rudara.