30.11.2021. 20:35
Pioniri i pjetlići slavili, omladinci i kadeti poraženi

Polovičan učinak naših mlađih selekcija u mečevima odigranim proteklog vikenda. Pioniri su bili bolji od ekipe Blue Stara, dok su pjetlići savladali Kom. Omladinci su poraženi upravo od Koma na domaćem terenu, a kadeti u gostima od Zete. Meč mlađih pionira sa Spartom je odložen.

REZULTATI:

Omladinci
28.11.2021.
Pomoćni teren FK Sutjeska, Nikšić

SUTJESKA 1:2 KOM

Omladinci su u 14. kolu pretrpjeli poraz od Koma na domaćem terenu rezultatom 1:2, a sva tri gola viđena su u drugom poluvremenu. Gosti su došli do prednosti  preko Lazara Stanišića u 64. minutu, naš kapiten Nikola Đurković je poravnao u 75. , da bi samo minut nakon toga Petar Radičković postigao gol vrijedan tri boda za ekipu Koma.

Do kraja prvog dijela sezone, omladince očekuje još gostovanje Cetinju.

Meč sa Komom igrali smo u sastavu: Adžić - Vujačić V, Šapurić, Popović, Đurković (C), Grbović, Žižić, Kecojević, Vuković, Bojović, Međedović A

U nastavku su igrali još: Papović, Roćenović, Doknić, Đukanović, Vujačić Č

Kadeti
28.11.2021.
Stadion Trešnjica, Golubovci

ZETA 5:1 SUTJESKA

Kadeti su ubjedljivo poraženi od Zete sa 5:1. Jedini gol za našu ekipu postigao je Matija Milinković u 31. minutu.

Igrali su: Rabrenović (od 63. Lažetić) - Vukićević, Milinković, Jovanović (od 55. Rudović) (od 81. Pejović), Radojević (C), Vučić, Ćetković (od 63. Abazović), Perošević, Damjanović, Pićurić, Adžić (od 81. Žižić)

U poslednjen kolu, naša kadetska selekcija ma domaćem terenu dočekuje Jezero.

Pioniri
27.11.2021.
Stadion FK Kom, Podgorica

BLUE STAR 0:3 SUTJESKA

Pioniri su trijumfom protiv Blue Stara završili prvi dio sezone. Naši dječaci su slavili sa 3:0 na gostujućem terenu, a golove su postigli Stefan Musić u 36. , Igor Jokanović u 60. i Petar Jauković u 68. minutu.

Mlađi pioniri su trebali da gostuju ekipi Sparte, ali je taj meč odložen.

Pjetlići
27.11.2021.

SUTJESKA 1:0 KOM

Naši najmlađji dječaci, pjetlići, savladali li su Kom minimalnim rezultatom 1:0. Gol odluke postigao je Jovan Vujović u 51. minutu.

Autor: Vasilije Lalović