Omladinci slavili u Pljevljima

Omladinci su u 5. kolu savladali Rudar pod Golubinjom rezultatom 1:3.

Meč smo počeli u sastavu: Peković - Caković, Vujačić V, Šapurić, Papović, Đurković N (C), Grbović, Žižić, Vuković, Bojović, Vujačić Č

U nastavku su igrali još: Đurković P, Međedović A, Roćenović, Radojević, Vukićević

Golove za našu ekipu su postigli Čedomir Vujačić u 3. , Nikola Đurković 51. i Matija Bojović u 76. minutu.

Sjajan početak i pogodak već u 3. minutu - uigrana kombinacija iz prekida, Viktor Vujačić je ubacio loptu sa desne strane i pronašao svog prezimenjaka Čedomira koji udarcem glavom postiže gol za 0:1.

Igrali su naši momci dobro i kontrolisali dešavanja na terenu, ali Rudar dolazi do izjednačenja iz naizgled bezopasne situacije - Krstonijević se izborio za loptu i poslao je iza leđa Pekovića.

Međutim, taj pogodak nije poremetio našu ekipu koja je nastavila u istom ritmu i u drugom poluvremenu slomila otpor rivala.

U 51. minutu ponovo dolazimo do prednosti. Grbović je izveo korner sa desne strane, Đurković odličnim udarcem glavom zatresao mrežu.

Sve dileme oko pobjednika riješio je Bojović u 76. minutu kada je nakon sjajne asistencije Grbovića izašao sam ispred Mrdaka i postavio konačnih 1:3.

U narednom kolu, naša omladinska ekipa će na svom terenu dočekati Jedinstvo iz Bijelog Polja.

Autor: Vasilije Lalović