26.4.2022. 12:05
Omladinci slavili u derbiju protiv Budućnosti - pobjede pionira i pjetlića

Omladinci su nakon ubjedljivog trijumfa protiv Mladosti DG savladali i Budućnost rezultatom 2:1. Pioniri su bez većih problema bili bolji od Adrije sa 3:0, dok su mlađi pioniri od istog rivala poraženi na gostujućem terenu 3:1. Pjetlići su u gostima pobijedili ekipu Internacionala rezultatom 2:0.

Kadeti su zbog obaveza reprezentacije bili slobodni.

REZULTATI:

Omladinci
23.04.2022.
Pomoćni teren FK Sutjeska, Nikšić

SUTJESKA 2:1 BUDUĆNOST

Nakon ubjedljivog trijumfa protiv Mladosti DG u prethodnom kolu, omladinci su savladali Budućnost 2:1 u derbiju osmog kola A grupe Omladinske lige.

Naši momci su došli do prednosti golom Nebojše Papovića u 11. minutu. Budućnost je izjednačila preko Vukovića u 66. minutu, da bi devet minuta kasnije Momčilo Grbović nakon asistencije Danijela Nikolića postigao gol vrijedan tri boda.

Igrali su: Peković - Vujačić V (od 64. Vujačić Č), Papović, Đurković N (C) (od 90+4' Drašković), Grbović (od 85. Caković), Žižić, Kecojević, Vuković, H. Alharaish (od 64. Đurković P), Bojović, Nikolić (od 85. Popović)

U narednom kolu koje je na programu već sjutra, omladince očekuje gostovanje ekipi Zete.

Pioniri
23.04.2022.

SUTJESKA 3:0 ADRIA

Pioniri su u utakmici 22. kola sa ubjedljivih 3:0 savladali Adriju. Matija Nikčević je postigao dva gola u 8. i 15. minutu, dok je konačnih 3:0 postavio Ilija Lukovac u 66. minutu.

Meč su počeli: Žugić - Lažetić, Caković, Perović, Lukovac, Musić, Jokanović, Kecojević, Miljanić, Jauković (C), Nikčević

U nastavku su igrali još: Todorović, Glomazić, Nikčević D, Nikčević V,  Sekulović, Lipovac, Barović, Ćorović, Tijanić

U 23. kolu, pionire očekuje utakmica sa ekipom Starog Aerodroma na gostujućem terenu.

Mlađi pioniri
25.04.2022.
Stadion FK Bratstvo, Podgorica

ADRIA 3:1 SUTJESKA

Mlađi pioniri su pretrpjeli poraz od Adrije, rezultatom 3:1.

Svi golovi su postignuti u intervalu od pet minuta - prvo je naša ekipa došla do prednosti golom Petra Lukovca u 32. minutu, da bi domaći preko Veljovića u 33. , Maslovara u 35. i Jovanovića u 37. minutu došli do trijumfa.

Igrali su: Ilić - Zeković (od 43. Vujović), Sarić (od 48. Nikolić), Ugren, Kecojević (od 54. Lalatović S), Lalatović D, Batrićević (od 54. Gardašević), Đukanović, Mišović, Knežević, Lukovac

Pjetlići
23.04.2022.
Pomoćni teren OFK Titograd, Podgorica

INTERNACIONAL 0:2 SUTJESKA

Pjetlići su u drugom poluvremenu slomili otpor Internacionala, pobijedili 2:0 i upisali nova tri boda.

Prednost je donio Petar Ašanin u 41. minutu, da bi sve dileme oko pobjednika riješio rezervista Stefan Pejović u 54. minutu.

Meč su počeli: Janković - Pavićević, Rondović (C), Vujović, Kadić, Nikolić D, Nikolić P, Gojković M, Ašanin, Zečević, Cerović

U nastavku su igrali još: Raičević, Tomašević, Pejović, Nikolić D, Kovačević, Dragićević

Autor: Vasilije Lalović