21.9.2021. 19:33
Omladinci nakon šest kola prvi na tabeli, kadeti ubjedljivo savladali Petrovac

Ubjedljive pobjede naše omladinske i kadetske selekcije u mečevima 6. kola - omladinci su na svom terenu savladali Jedinstvo 5:1, dok su kadeti bili bolji od Petrovca rezultatom 0:4.

Mlađi pioniri su takođe upisali ubjedljiv trijumf protiv Drezge 4:0. Stariji pioniri su bili slobodni u ovom kolu, a poraz su pretrpjeli samo pjetlići od kojih je bolje bila ekipa Zlatna Lopta.

REZULTATI:

Omladinci
20.09.2021.
Pomoćnu teren FK Sutjeska, Nikšić

SUTJESKA 5:1 JEDINSTVO

Nakon pobjede protiv Rudara, omladinci su ubjedljivo savladali Jedinstvo rezultatom 5:1.

Golove za našu ekipu su postigli Matija Bojović u 17. , Aleksa Međedović u 40. , Momčilo Grbović 64. , Lazar Žižić 77. i Matija Popović u 90. minutu.

U prvih šest kola Plavi momci su osvojili 15 bodova i zauzimaju prvo mjesto na tabeli. U narednom kolu, omladinci će gostovati ekipi Mornara.

Miloš Jovanović je na teren izveo ekipu u sastavu: Peković - Šapurić, Papović, Popović, Đurković N (C), Grbović, Žižić, Vuković, Bojović, Vujačić Č, Međedović A

U nastavku su svi igrači sa klupe dobili priliku: Adžić, Caković, Drašković, Roćenović, Vujačić V, Đurković P, Đukanović

Kadeti
19.09.2021.
Stadion Lugovi, Budva

PETROVAC 0:4 SUTJESKA

Kadeti su opravdali ulogu favorita i upisali ubjedljiv trijumf protiv Petrovca rezultatom 0:4.

Božidar Adžić je postigao golove u 35. i 69. minutu, dok su se u listu strijelaca upisali još kapiten Stefan Radojević u 49. i Andrej Jovanović u 55. minutu.

Meč smo počeli u sastavu: Mrvaljević - Eraković, Vukićević, Jovanović, Radojević (C), Ćetković, Damjanović, Dubljević, Pićurić, Ćalasan, Adžić

Igrali su još: Perošević, Žižić, Bošković, Pejović, Bulatović, Rudović, Milović, Vučić

Mlađi pioniri
18.09.2021.
Pomoćni teren FK Sutjeska, Nikšić

SUTJESKA 4:0 DREZGA

Ubjedljiva pobjeda mlađih pionira u susretu sa Drezgom, rezultatom 4:0. Dvostruki strijelac je bio Radovan Zečević u 17. i 55. minutu, dok su po jedan gol su postigli Jovan Mišović i David Kontić u 12. , odnosno 15. minutu.

Pjetlići
18.09.2021.

SUTJESKA 1:3 ZLATNA LOPTA

Pjetlići su poraženi od Zlatne Lopte 1:3. Jedini gol za našu ekipu je postigao Matija Gojković u 16. minutu.

Autor: Vasilije Lalović