29.4.2017. 22:05
Omladinci na korak od titule

Naši omladinci savladali su ekipu Budućnosti rezultatom 1:0 i četiri kola prije kraja prvenstva imaju pet bodova više od drugoplasirane ekipe.

Ekipa Dragana Mijanovića je do pobjede došla evro-golom Alekse Marušića u 77. minutu utakmice sa preko trideset metara i sada imaju 45 bodova, a prvi pratioci - ekipe Budućnosti i Mladosti po 40.

Mladost je u Tuzima teže nego se očekivalo došla do bodova. Nakon gola Radinovića i dobre igre aktuelnog šampiona, domaći tim je imao igrača više u polju čitavo poluvrijeme zbog crvenog kartona gostiju, postigli su i pogodak, ali je Miličković iz slobodnog udarca bio strijelac za 2:1 i donio pobjedu ekipi Baćka Mugoše.

U ostalim mečevima ovog kola Zeta je savladala Bokelj u Kotoru sa 2:1, dok je Kom savladao Jedinstvo u Bijelom Polju sa 3:1.

U narednom kolu omladinci će gostovati ekipi Koma, dok će u pretposlednjem kolu na svom terenu odigrati derbi protiv prošlogodišnjeg šampiona i učesnika omladinske Lige Šampiona - ekipe podgoričke Mladosti.