31.8.2021. 12:36
Omladinci "brojali" do šest protiv Bokelja, kadeti savladali Grbalj

Naše mlađe selekcije ostvarile pobjede u utakmicama 3. kola koje su odigrane tokom proteklog vikenda - omladinci su ubjedljivo savladali Bokelj rezultatom 6:1, dok su kadeti bili bolji od Grblja rezultatom 2:1.

Nakon pobjeda protiv Dečića u prvom, odnosno Jezera u drugom kolu, omladinci su upisali i treći trijumf na otvaranju nove sezone.

Golove za našu ekipu postigli su: Momčilo Grbović u 16., Nikola Đurković 39., Matija Bojović 48., Viktor Vujačić 63., Lazar Kecojević 66. i Petar Đurković u 74. minutu

Meč su počeli: Peković - Caković, Šapurić, Popović, Đurković N (C), Grbović, Žižić, Kecojević, Vuković, Bojović, Međedović A,

U drugom poluvremenu su kao i u susretu drugog kola protiv Jezera, svi igrači sa klupe imali svoje minute. Igrali su još:

Kilibarda (GK), Vujačić, Papović, Radović, Đurković P, Vujačić, Međedović N, Roćenović i Drašković

I kadeti su trijumfovali u 3. kolu - naši momci su u drugom poluvremenu slomili otpor Grblja i došli do pobjede rezultatom 2:1.

Golove su postigli kadetski reprezentativci Crne Gore Matija Milinković u 65. i Janko Vukićević u 83. minutu, dok su gosti ublažili poraz golom Baštrice u 89. minutu.

Kadeti su igrali u sastavu: Mrvaljević - Abazović (od 85. Žižić), Eraković (od 88. Ćalasan), Krstajić (od 88. Perošević), Vukićević, Jovanović (od 46. Damjanović), Radojević (C) (od 78. Milović), Vučić (od 46. Milinković), Ćetković (od 85. Dubljević), Pićurić, Adzić (od 88. Rudović)

Omladinci će u 4. kolu dočekati OFK Mladost DG, dok će kadeti gostovati ekipi Mornara.

Autor: Vasilije Lalović