27.11.2019. 15:27
Kup CG: Bez golova na Trešnjici

U prvoj utakmici četvrtfinalne runde Kupa Crne Gore fudbaleri naše ekipe igrali su danas u Golubovcima bez golova protiv ekipe Zete, pa će odluka o putniku u polufinale pasti u revanšu koji se igra na Gradskom stadionu u Nikšiću.

Prvi su zaprijetili domaći preko Vukčevića, koji je izašam sam ispred Ličine, ali je naš čuvar mreže izašao kao pobjednik.

To je i jedina prava prilika koju su imali fudbaleri Zete.

Plavi su mogli do vodstva u 54. minutu kada je nakon centaršuta Bulatovića glavom šutirao Božo Marković.

Najbliži postizanju gola bio je Marko Ćetković u 77. minutu, kada je nakon solo akcije pogodio prečku gola Akovića.

I u drugom meču koji je igran od 13h, a u kom su se sastali Titograd i Petrovac, mreže su mirovale.

Od 16h sastaju se Podgorica i Iskra, dok će sat kasnije početi revanš između Budućnosti i Jedinstva, a u prvom duelu Podgoričani su slavili rezultatom 0:1.

Revanš meč, koji se igra kraj Bistrice, na programu je 14. decembra.

Plave u nedjelju 1. decembra od 15 časova očekuje Crnogorski derbi - utakmica 17. kola protiv Budućnosti na našem stadionu.