25.8.2021. 19:35
Kadeti remizirali sa Polet Starsom

Nakon trijumfa nad Iskrom rezultatom 1:4 u prvom kolu kadetske lige, naši momci su danas remizirali sa Polet Starsom 1:1.

Polet Stars je poveo golom Filipa Đurđevca u 13. minutu, dok je bod Plavima donio Matija Milinković udarcem sa bijele tačke u poslednjim trenucima meča, tačnije u 94. minutu.

FK

Polet Stars - FK Sutjeska 1:1 (1:0)

Pomoćni teren FK Sutjeska, Nikšić

1:0 Filip Đurđevac 13'
1:1 Matija Milinković 90+4' (P)

FK Polet Stars: Sjekloća - Vujačić, Nikolić (C) (od 68. Perunović), Bulajić (od 76. Todorović), Jelić, Đurišić, Vukotić, Kaluđerović, Ećo (od 68. Poček), Đurđevac F, Đurđevac M

FK Sutjeska: Mrvaljević - Abazović (od 86. Žižić), Eraković (od 75. Rudović), Vukićević, Milinković, Radojević (C), Vučić (od 46. Krstajić), Ćetković, Perošević (od 75. Milović), Damjanović, Pićurić (od 86. Jovanović)

"Domaći" su došli do prednosti l u 13. minutu kada je Ećo nakon prodora do desnoj strani odigrao povratni pas za Filipa Đurđevaca koji je udarcem sa ivice šesnaesterca zatresao mrežu.

Naši momci su tokom svih 90 minuta imali posjed lopte i terensku inicijativu. Stvorili su veliki broj prilika koje nažalost nikako nisu uspjeli da realizuju.

Ipak, u 94. minutu Matija Milinković sigurno izvodi udarac sa bijele tačke (prethodno je igrač Polet Starsa igrao rukom u svom kaznenom prostoru) za konačnih 1:1.

U narednom kolu nas očekuje susret sa ekipom Grblja, na domaćem terenu.