29.3.2022. 17:58
Ubjedljive pobjede kadeta, starijih i mlađih pionira

Tri utakmice i tri ubjedljive pobjede naših mlađih selekcija za vikend - ukupna gol razlika 16:1.

Kadeti su rezultatom 4:1 savladali Mornar, stariji pioniri su sa 6:0 bili bolji od Crvene Stijene, dok su mlađi pioniri istim rezultatom savladali Iskru.

Omladinci i pjetlići su bili slobodni tokom proteklog vikenda .

Kadeti
26.03.2022.
Pomoćni teren FK Sutjeska, Nikšić

SUTJESKA 4:1 MORNAR

Kadeti su u 4. kolu upisali ubjedljiv trijumf protiv Mornara, rezultatom 4:1.

Gosti su poveli golom Pelinkovića u 12. minutu, naši momci izjednačili preko Adžića u 26. , da bi u nastavku meča fenomenalnim izdanjem došli do ubjedljivog trijumfa.

Golove u drugom poluvremenu postigli su Vojislav Rudović u 56. , Matija Milinković u 70. i Nikola Pejović u 86. minutu.

Igrali su : Lažetić - Eraković (od 64. Perošević), Vukićević, Milinković, Radojević (C), Vučić (od 84. Žižić), Ćetković, Damjanović, Dubljević (od 46. Rudović), Pićurić (od 84. Pejović), Adžić (od 76. Jovanović)

U narednom kolu, kadeti će gostovati ekipi Iskre.

Pioniri
27.03.2022.

SUTJESKA 6:0 CRVENA STIJENA

Pioniri su opravdali ulogu favorita i ubjeljdivo savladali Crvenu Stijenu, rezultatom 6:0.

Matija Nikčević je postigao četiri gola (3', 9', 34', 41'), dok su se po jednom u listu strijelaca upisali Todor Miljanić u 38. i kapiten Petar Jauković u 45. minutu.

Meč su počeli: Todorović - Lažetić, Caković, Perović, Lukovac, Jokanović, Žujović, Kecojević, Miljanić, Jauković (C), Nikčević M

U nastavku su igrali još: Glomazić, Nikčević D, Nikčević V, Sekulović, Rakočević, Barović, Ćorović, Tijanić

U 19. kolu, pioniri će igrati protiv Polet Starsa.

Mlađi pioniri
27.03.2022.

SUTJESKA 6:0 ISKRA

I mlađi pioniri su, kao i stariji, upisali ubjedljiv trijumf rezultatom 6:0 - oni su bili bolji od ekipe Iskre.

Po dva gola postigli su Aleksandar Knežević (18', 44') i Petar Lukovac (47', 60'), dok su se po jednom u listu strijelaca upisali Radovan Zečević u 63. i Vuk Đurović u 65. minutu.

Meč su počeli: Ilić - Zeković, Sarić L, Ugren, Kecojević, Zečević, Lalatović S, Knežević, Mišović, Batrićević, Lukovac

U nastavku su igrali još: Sarić D, Kontić, Zarubica, Gardašević, Đurović, Nikolić, Lalatović D, Đukanović, Šćekić

U narednom, 21. kolu, mlađi pioniri će gostovati ekipi Gorštaka.

Autor: Vasilije Lalović