26.8.2018. 19:54
Trojka omladinaca u Radanovićima

Plavi omladinci slavili su u Radanovićima protiv ekipe Grblja rezultatom 3:0 u okviru 4. kola crnogorske omladinske fudbalske lige.

Ivan Vujačić 84'

Naša ekipa je počela utakmicu u sledećem sastavu: Mićanović, A. Babić (C), V. Vlahović, Lalatović, A. Vlahović, Toljić, B. Dubljević, Bulajić, Šofranac i Vujačić. Igrali su još: Mirković, L. Babić, Delibašić, Božović i R. Dubljević.

OFK Grbalj: Nikić, Bogatić, Pribilović, Stanišić, Ivančević (C), Bojković, Krivokapić, Radulović, Vučetić, Perović i Glavan. Igrali su još: Drobnjak, Vorfaj, Tabajica i Razić.

Naši fudbaleri su stigli do prednosti u 22. minutu nakon sjajne akcije.

Velimir Vlahović je dugom loptom pronašao Bajovića, a ovaj spustio loptu za Šofranca koji je rutinski savladao nemoćnog Nikića.

Domaćin je u 60. minutu mogao da poravna rezultat kada je Stanišić gađao sa ivice šesnaesterca, ali je pogodio stativu.

U 79. minutu naša ekipa udvostručuje prednost.

Bajović je pao u kaznenom prostoru nakon duela sa Vučetićem, a sudija Ćupić pokazao na bijelu tačku.
Siguran izvođač jedanaesterca bio je naš kapiten Babić.

Pet minuta kasnije Dubljević je sjajno izveo korner, a Vujačić je sa oko tri metra proslijedio loptu iza leđa Nikića za konačnih 0:3.

Nakon ove pobjede naš tim se nalazi na prvoj poziciji sa maksimalnih 12 bodova (uz impresivnu gol razliku 17:0) koliko ima i drugoplasirana ekipa Zete, a dva boda više u odnosu na trećeplasiranu ekipu Budućnosti.

U narednom 5. kolu, plavi dočekuju ekipu Koma, a utakmica se igra u srijedu 29. avgusta od 17 sati.

Autor: Boris Kankaraš