6.2.2023. 18:21
Remi za kraj priprema u Antaliji

U poslednjem prijateljskom susretu u Antaliji, naš kombinovani sastav je remizirao sa Sileksom iz Sjeverne Makedonije, rezultatom 2:2.

Sileks je došao do prednosti u 22. minutu golom Gjorgjievskog, da bi samo pet minuta nakon toga Turčin povećao na 2:0.

Naši momci su ipak uspjeli sa dva gola da stignu prednost rivala i dođu do izjednačenja.

Prvo je Sahli u 33. minutu smanjio na 2:1, a zatim Marković u 55. pogodio sa bijele tačke za konačnih 2:2.

Igrali smo u sastavu: Giljen (od 71. Radović) - Pajović (od 63. Aničić), Đinović (od 46. Žižić), Kalezić, Nikolić J (od 71. Vukićević), Đurković (od 68. Bilali), Tučević (od 71. Vuković), Marković (od 63. Bojović), Sahli (od 63. Nikolić D), Vučić (od 71. Stijepović),  Striković (od 63. Fahd -T)

Povratak naše ekspedicije u Crnu Goru planiran je za sjutra veče, a završni dio priprema pred nastavak šampionata odradićemo u Nikšiću.

Meridianbet 1. CFL se nastavlja 18. februara - Plavi će na stadionu kraj bistrice dočekati Jezero.