5.12.2019. 18:09
Plavima samo bod protiv fenjeraša

Fudbaleri naše ekipe igrali su danas u Radanovićima neriješeno 1:1 protiv Grblja u utakmici 18. kola Prve Telekom lige.

U prvom dijelu utakmice nije bilo golova uz veliku nadmoć naših momaka, a prvi do prednosti stigli su Plavi u 51. minutu kada je strijelac bio Božo Marković, nakon prodora i asistencije Damira Kojaševića.

Domaći su ekspresno odgovorili i već nakon tri minuta igre izjednačili i postavili konačan rezultat utakmice, a strijelac je bio Boban Đorđević.

U 68. minutu Kojaševiću je poništen gol zbog navodnog prekršaja nad golmanom Grblja.

Plavi do kraja nijesu uspjeli da savladaju golmana Popovića, pa su se morali zadovoljiti bodom protiv poslednjeplasirane ekipe crnogorakog šampionata

Naša ekipa trenutno imaj 35 bodova, a u posljednjem prvenstvenom meču u ovoj kalendarskoj godini, u utorak 10. decembra igraće u gostima protiv OFK Titograda.