SUTJESKA: Ličina (C), Bilali, Živković  (od 64' Vuković), Sahli (od 84' Stijepović), Vučić, Striković (od 77' Conraad), Babić, Krstović, Matanović (od 76' Nikolić J.) Eraković, Grivić (od 83' Pajović).

Rezerve: Radović, Marković, Nikolić, Conraad, Đinović, Stijepović, Pajović,  Đurković, Vuković

RUDAR: Mumimović (od 46' Baltić), Tumbaš, Kartal (od 46' Janketić), Kovačević (od 46' Talović), Radojčić, Bakrač, Šahman (C), Boričić, Peličić, Gašević, Golubović (od 59' Javorčić)

Rezerve: Baltić, Mrdak, Javorčić, Janketić, Rovčanin,Talović, Golubović, Čepić, Krstonijević

Naši momci su od samog početka bili bolji tim i već u 9. minutu stigli do prednosti. Prvi gol postigao je Dragan Grivić snažnim udarcem iz slobodnog udarca sa oko 30 metara. Ovaj gol kao da je dao vjetar u leđa našim fudbalerima koji su i u nastavku bili dominantniji u odnosu na domaćina.

U 27. minutu Živković je uputio loptu prema Strikoviću koji je fauliran u kaznenom prostoru pljevaljske ekipe. Odgovornost je preuzeo crnogorski reprezentativac Novica Eraković i postigao drugi gol za Plave. U 31. minutu Rudar je imao prvu ozbiljniju priliku, no opasnost je otklonjena pravovremenom reakcijom naših momaka.

Drugo poluvrijeme nije najbolje počelo za našu ekipu. Već u prvom minutu drugog dijela igre domaći postižu gol, a strijelac je bio Janketić. U 57. minutu imali smo izuzetno dobru priliku, lopta je možda čak i prešla gol-liniju, ali po mišljenju glavnog arbitra rezultat ostaje nepromijenjen.

Da Plavi mirno privedu utakmicu kraju, potrudio se rezervista Dušan Vuković koji je u 79. minutu na asistenciju Grivića poslao loptu u mrežu. Tačku na meč stavio je Marko Vučić, koji u 89. minutu postiže gol za konačnih 1:4.

Naši fudbaleri su sjajnom fudbalskom predstavom u Pljevljima prekinuli seriju remija i upisali bitna tri boda u borbi za titulu prvaka Crne Gore.

U 26. kolu Plavi ponovo gostuju, ovoga puta protiv Petrovca na stadionu Mitar Mićo Goliš. Taj meč je zakazan za subotu 18. marta u 18h.