17.11.2016. 9:23
Plavi preokretom do pobjede

Naši fudbaleri savladali su ekipu Bokelja rezultatom 1:2 (1:1) u okviru 14. kola Telekom Prve Crnogorske fudbalske lige.

Naša ekipa je nakon preokreta uspjela da ostvari veoma važnu pobjedu nad neugodnim domaćinom.

Bokelj je prvi došao do prednosti kada je Vučinić bio precizan u 28. minutu.

Radost domaćih nije dugo trajala, jer je samo tri minuta kasnije naš kapiten Jovan Nikolić donio poravnanje sa bijele tačke.

U drugom poluvremenu viđen je još jedan pogodak, kada je u 75. minutu Noboru Shimura "matirao" golmana domaćih i tako donio "plavima" nova tri boda.

Nakon ovog trijumfa naša ekipa ima 23 boda i ostaje u samom vrhu tabele.

Naredno kolo već je na programu za vikend, kada će ekipa Nebojše Jovovića na svom terenu dočekati ekipu Zete.