11.9.2017. 10:31
Plavi do remija u posljednjem minutu

Naši fudbaleri ostvarili su drugi uzastopni remi u sezoni nakon što su u subotu u okviru 6. kola Prve crnogorske Telekom fudbalske lige sa ekipom Grblja igrali neriješeno 1:1.

U utakmica u kojoj izabranici Nikole Rakojevića nisu bili na nivou igara sa početka sezone oba gola su postignuta u drugih 45 minuta.

Prvi dio igre u Radanovićima prošao je bez većih uzbuđenja, osim detalja pred golom ekipe Grblja, kada je Igor Ivanović pogodio stativu.

U nastavku igre je bilo mnogo zanimljivije, a monotoniju je razbio igrač domaće ekipe Milan Carević koji se odlično snašao u gužvi u šesnaestercu Sutjeske u 61. minutu kada je uspio savladati Giljena i tako donijeti svojoj ekipi prednost.

Da nikšićka ekipa ne upiše prvi poraz u sezoni pobrinuo se povratnik u redove plavih Luka Merdović golom u posljenjem minutu utakmice čime je postignut konačan rezultat.

Nakon šest odigranih kola naša ekipa je jedina neporažena ekipa prvenstva i sa 14 bodova drži lidersku poziciju.

Naredno, 7. kolo Prve crnogorske Telekom lige igra se 16. septembra kada će plavi biti domaćini ekipi pljevljaskog Rudara.