3.3.2022. 15:05
Pioniri brojali do 19 protiv Bratstva, mlađi pioniri i pjetlići poraženi

Proteklog vikenda su naši pioniri, mlađi pioniri i pjetlići nastavili takmičenje nakon zimske pauze.

Pioniri su savladali Bratstvo na gostujućem terenu 19:0, mlađi pioniri su pretrpjeli poraz od Koma 5:1, dok su pjetlići poraženi 4:0 od Danilovgrada.

Omladinci i kadeti će se u drugom dijelu sezone takmičiti u A grupi i svoje prve mečeve igraju za vikend.

REZULTATI:

Pioniri
27.02.2022.
Stadion FK Bratstvo, Ljajkovići

BRATSTVO 0:19 SUTJESKA

Pioniri su u Ljajkovićima savladali Bratstvo rezultatom 19:0. Matija Nikčević je postigao čak sedam golova, Petar Jauković šest, Stefan Musić dva, dok su se po jednom u listu strijelaca upisali Igor Jokanović, Lazar Žujović, Andrija Kecojević i Jovan Perišić.

Naša ekipa je igrala u sastavu: Žugić - Jokanović, Caković, Lažetić, Perović, Lukovac, Jauković (C), Musić, Nikčević M, Žujović, Miljanić

Trener Željko Radulović je u nastavku dao priliku svim igračima sa klupe, pa su tako igrali još: Todorović, Glomazić, Sekulović, Kecojević, Rakočević, Ćorović, Perišić, Barović, Nikčević D

U narednom kolu, pioniri će dočekati ekipu Budućnosti.

Mlađi pioniri
02.02.2022.
Stadion FK Kom, Podgorica

KOM 5:1 SUTJESKA

Mlađi pioniri su izgubili od Koma 5:1. Jedini gol za našu ekipu postigao je Aleksandar Knežević u 35. minutu.

Meč su počeli: Sarić D - Knežević, Mišović, Pejović, Zeković, Sarić L, Ugren (C), Đukanović, Vujović, Lalatović D, Lalatović S

U nastavku su igrali još: Ilić, Batrićević, Lukovac, Kontić, Đurović i Nikolić

I mlađi pioniri će kao i stariji u narednom kolu dočekati Budućnost.

Pjetlići
26.02.2022.
Stadion braće Velašević, Danilovgrad

DANILOVGRAD 4:0 SUTJESKA

I pjetlići su pretrpjeli ubjedljiv poraz od Danilovgrada u 16. kolu, rezultatom 4:0. Sva četiri pogotka za domaću ekipu postigao je Petar Begović.

Pjetlići će se u narednom kolu sastati sa Župom.

Autor: Vasilije Lalović