27.9.2016. 14:29
OMLADINSKA I KADETSKA LIGA

Omladinci kao domaćini u komšijskom derbiju, u 7. kolu sa 2:0 savladali ekipu Čelika, dok su kadeti u 8. kolu savladali lidera na tebeli - ekipu Lovćena rezultatom 2:0

Omladinci i nakon sedam odigranih kola čvrsto drže prvo mjesto na tabeli sa osvojenih 19 bodova, dok su kadeti počeli uspon ka gornjem dijelu tabele i sada su osmi sa 13 bodova, devet manje od Mladosti, koja je nakon ovog kola prestigla ekipu Lovćena.

Omladinci su poveli u 43. minutu sustreta golom Milutina Osmajića, a konačan rezultat utakmice postavio je Aleksa Marušić pogotkom u 86. minutu.

Kadetska ekipa povela je u 6. minutu golom Balše Bajovića, dok je isti igrač, svojim drugim golom u 79. minutu susreta postavio konačnih 2:0.

Omladinci u narednom 8. kolu 01.10.2016. dočekuju ekipu Zete, dok kadeti istog dana, ali u 9. kolu gostuju ekipi pljevaljskog Rudara.