25.3.2018. 18:04
Omladinci slavili “minimalcem”, kadeti rutinski u derbiju

Omladinska ekipa, danas je na svom terenu u 4. kolu grupe A, savladala ekipu Koma rezultatom 1:0, dok su kadeti bili uspješni na gostovanju na Starom Aerodromu - savladana je Mladost rezultatom 3:1.

Omladinci su minimalnim rezultatom savladali ekipu Koma. Odlučujući pogodak za Mijanovićevu ekipu postigao je kapiten Marušić u 46. minutu. Tako se naš sjajni napadač “iskupio” za neiskorišćeni jedanaesterac u 26. minutu utakmice.

Nakon ove pobjede, plavi omladinci i dalje su na liderskoj poziciji, sa 30 osvojenih bodova - jedan više u odnosu na drugoplasiranu ekipu Zete, koja je danas u derbiju kola bila bolja od Budućnosti - 2:0.

U narednom kolu, u subotu 31. marta, izabranike Dragana Mijanovića očekuje gostovanje ekipi Grblja u Radanovićima.

Izabranici Slaviše Mirkovića juče su u gostima, u derbiju 4. kola grupe A, lako savladali ekipu Mladosti, rezultatom 3:1.

Domaćina je "načeo" Milović u 20. minutu za vođstvo od 1:0, a samo deset minuta kasnije Šofranac je povisio na 2:0, da bi konačnih 3:1 postavio Bojović u 61. minutu utakmice. Jedini gol za domaće postigao je rezervista Roganović u 57. minutu.

Nakon ove pobjede, plavi kadeti se i dalje nalaze na drugoj poziciji sa 24 osvojena boda, četiri više u odnosu na jučerašnjeg rivala.

Zaostatak za prvoplasiranom ekipom Budućnosti i dalje je devet bodova.

U narednom kolu, kadeti će ugostiti poslednjeplasiranu ekipu Grblja iz Radanovića, a utakmica je zakazana u subotu 31. marta.