15.3.2022. 11:31
Omladinci savladali Zetu, pa remizirali sa Podgoricom, kadeti poraženi od Koma

Protekle sedmice omladinci su odigrali dvije prvenstvene utakmice - prvo su u srijedu savladali Zetu na domaćem terenu 2:1, dok su u subotu odigrali 1:1 u gostima sa Podgoricom. Kadeti su poraženi od koma sa minimalnih 1:0, dok su mlađi pioniri istim rezultatom bili bolji od Drezge.

Pioniri i pjetlići su bili slobodni u ovom kolu.

REZULTATI:

Omladinci
12.03.2022.
DG Arena, Pogorica

PODGORICA 1:1 SUTJESKA

Omladici su remizirali u gostima protiv Podgorice 1:1, u utakmici trećeg kola A grupe omladinske lige, u kojoj se takmičiti osam najboljih ekipa.

Naši momci su do prednosti došli golom Matije Popovića u 28. minutu, da bi u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena Matije Badnjar postigao gol za, ispostaviće se, konačnih 1:1.

Meč smo igrali u sastavu: Peković - Caković (od 63. Vukićević), Šapurić (od 63. Radojević), Popović, Papović, Milić (od 63. Grbović),  Kecojević (C) (od 80. Đurković P), H. Alharaish (od 46. Žižić), Bojović, Nikolić, Drašković (od 55. Međedović A)

Omladinci
09.03.2022.
Pomoćni teren FK Sutjeska, Nikšić

SUTJESKA 2:1 ZETA

U drugom kolu A grupe omladinske lige, naši momci su savladali Zetu rezultatom 2:1. Hammam Alharaish je u 15. minutu donio prednost našoj ekipi. Devet minuta kasnije, Danijel Nikolić povećava na 2:0. Konačnih 2:1, postavio je Luka Jovićević u 31. minutu meča.

Meč sa Zetom počeli su: Peković - Caković, Šapurić, Papović, Đurković (C), Milić, Žižić, H. Alharaish, Bojović, Vujačić Č, Nikolić

U nastavku su igrali još: Popović, Roganović, Međedović, Drašković, Roćenović, Grbović, Đurković

Kadeti
09.03.2022.

SUTJESKA 0:1 KOM

Kadeti su poraženi u drugom kolu od Koma, minimalnim rezultatom 0:1. Jedini gol na meču postigao je Janko Prelević u 25. minutu.

Za našu ekipu igrali su : Lažetić - Abazović, Vukićević, Milinković, Radojević (C),  Ćetković (od 78. Vučić), Damjanović, Dubljević (od 56. Jokić), Pićurić (od 85. Milović), Ćalasan, Adžić

U trećem kolu, kadete očekuje gostovanje ekipi Arsenala.

Mlađi pioniri
12.03.2022.
Pomoćni teren FK Budućnost, Podgorica

DREZGA 0:1 SUTJESKA

Mlađi pioniri su na gostujućem terenu savladali Drezgu 1:0. Gol vrijedan tri boda postigao je Aleksandar Knežević u 25. minutu.

Nakon 18. odigranih kola, mlađi pioniri zauzimaju 4. mjesto na tabeli sa 40 osvojenih bodova.

Meč sa Drezgom igrali su: Ilić - Kecojević, Zeković, Sarić, Ugren (od 50. Đurović), Đukanović (C) (od 65. Pejović), Vujović, Knežević, Batrićević (od 50. Lukovac), Mišović, Lalatović S (od 50. Gardašević)

Autor: Vasilije Lalović