19.10.2021. 14:50
Omladinci savladali Titograd, ubjedljive pobjede mlađih pionira i pjetlića, kadeti i stariji pioniri poraženi

Proteklog vikenda sve mlađe selekcije nastavile su takmičenje u svojim ligama.

Omladinci su savladali Titograd sa 3:2. Mlađi pioniri su upisali ubjedljiv trijumf nad ekipom Dečića rezultatom 0:4, dok su pjetlići sa čak 6:0 bili bolji od Starsa.

Kadeti su pretrpjeli poraz od Arsenala 0:2, a stariji pioniri od Dečića, minimalnim rezultatom 1:0.

REZULTATI:

Omladinci
17.10.2021.
Pomoćni teren FK Sutjeska, Nikšić

SUTJESKA 3:2 TITOGRAD

Omladinci su upisali trijumf protiv Titograda. Bio je to sjajan meč sa pregršt lijepih poteza i golova, na kraju pobjeda naše ekipe rezultatom 3:2, iako je moglo biti mnogo ubjedljivije.

Do prednosti smo došli golom Šapurića nakon odlične akcije u 13. minutu, zatim imali još prilika da uvećamo vođstvo, ali se na odmor otišlo bez promjene rezultata.

U 52. minutu naši momci dupliraju prednost - Vuković je naletio na odbijenu loptu i snažnim udarcem sa ivice šesnaesterca pogodio mjesto gdje se spajaju prečka i stativa.

Već u narednom napadu, Titograd smanjuje nakon autogola Popovića.

U 65. minutu Grbović sjajnom loptom u prostor pronalazi Bojovića koji postiže svoj sedmi pogodak ove sezone.

Tačku na jedan zaista odličan meč stavlja Methadžović fenomenalnim golom sa skoro trideset metara, u 80. minutu.

Naša ekipa je igrala u sastavu: Peković - Vujačić V, Vuković, Popović, Radović, Kecojević, Šapurić, Đurković N (C), Žižić, Bojović, Grbović

Igrali su još: Kilibarda, Međedović N, Drašković, Roćenović, Đurković P, Doknić, Đukanović, Vujačić Č

Kadeti
16.10.2021.

SUTJESKA - ARSENAL 0:2

Kadeti su u suretu sa Arsenalom bili bolja ekipa na terenu tokom svih 90 minutu, imali posjed lopte, kroz pas igru stvarali šanse koje su nažalost promašili, pa su to gosti iz Tivta u završnici meča uspjeli da kazne.

Arsenal je do pobjede došao golovima Đinovića u 85. i 91. minutu.

Marko Matović, zajedno sa svojim pomoćnikom Vukom Drinčićem, odlučio se za sledeći sastav: Rabrenović  - Vukićević, Damjanović, Ćalasan, Perošević (od 59. Dubljević), Abazović (od 80. Žižić), Eraković, Milinković (od 73. Rudović), Jovanović (od 59. Vučić), Radojević (C), Pićurić

Stariji pioniri
16.10.2021.
Tuško polje, Tuzi

DEČIĆ 1:0 SUTJESKA

Stariji pioniri su poraženi od Dečića rezultatom 1:0. Pobjedu domaćoj ekipi donio je Đokaj u 63. minutu, minut ranije Lukovac je dobio crveni karton.

Naša ekipa je igrala u sastavu: Žugić, Jauković (C), Jokanović, Kecojević, Perović, Žujović (od 64. Rakočević), Caković, Musić (od 69. Sekulović), Nikčević, Lukovac, Miljanić

Mlađi pioniri
17.10.2021.

DEČIĆ 0:4 SUTJESKA

Mlađi pioniri su ubjedljivo savladali ekipu Dečića, rezultatom 0:4.

Dvostruki strijelac je bio Boban Đukanović u 50. i 69. minutu, dok su se po jednom u listu strijelaca upisali kapiten Radovan Zečević golom u 44. minutu i Balša Batrićević u 59. minutu.

Pjetlići
16.10.2021.

SUTJESKA 6:0 POLET STARS

Odlično izdanje naših najmlađih dječaka koji su sa čak 6:0 savladali Polet Stars.

Golove za našu ekipu su postigli Marko Kadić u 13. i 22. minutu, Matija Gojković u 17. , Jovan Vujović u 30. , kao i rezervisti Petar Nikolić i Danilo Kovačević u 46. , odnosno 52. minutu.

Autor: Vasilije Lalović