12.8.2018. 20:16
Omladinci: Poker golova za početak sezone

Izabranici Dragana Mijanovića večeras su u prvom kolu crnogorske fudbalske omladinske lige lako pobjedili ekipu iz Berana rezultatom 4:0 i tako pobjedom krenuli u odbranu titule šampiona.

FK Sutjeska - FK Berane 4:0 (1:0)
Gledalaca: 100
Sudija: Miloš Knežević
Pomoćnici: Miloš Vlahović i Miladin Nelević

30' - Velimir Vlahović
62' - Danilo Šofranac
71' - Balša Dubljević
76' - Balša Bajović

Naša ekipa nastupila je u sledećem sastavu: Mićanović, V. Vlahović (C), Bajović, Bulajić, Dubljević, Toljić, A. Vlahović, Šofranac, Vujačić, Babić i Lalatović. Igrali su još: Pejanović, Mirković, Delibašić, Božović i Lalović.

FK Berane: Dizdarević (C), Šekularac, S. Pešić, Deletić, J. Pešić, N. Pešić, N. Šunjević, Uković, Vešović, Marsenić i B. Šunjević.

Plavi su došli do prednosti u 30. minutu preko našeg kapitena Velimira Vlahovića. Na 2:0 povisio je Šofranac u 62. minutu, a sve dileme oko pitanja pobjednika otklonio je Dubljević u 71. minutu. Konačan rezultat utakmice postavio je Bajović golom u 76. minutu.

U narednom, 2. kolu naši omladinci gostuju ekipi Mornara iz Bara, a meč je zakazan za nedelju 19. avgusta.

Autor: Boris Kankaraš