31.10.2016. 10:43
Omladinci i kadeti sugurni

Omladinci i kadeti bez problema su savladali svoje protivnike - Jezero i Radnički, identičnim rezultatom 3:0.

Omladinci su kao gosti u 13. kolu prvenstva Crne Gore savladali ekipu Jezera u Plavu 3:0 golovima Alekse Marušića u 78. minutu i Bogdana Vujičića u 87. minutu susreta. Naša ekipa je povela autogolom Dina Bajraktarevića u 27. minutu utakmice.

Kadeti su u 12. kolu kao domaćini savladali ekipu Radničkog iz Berana identičnim rezultatom 3:0. Golove su postigli Danilo Šofranac u 22. minutu i Sava Bulajić u 24. i 36. minutu susreta.

Omladinci nakon trinaest odigranih kola čvrsto drže prvo mjesto na tabeli sa osvojenih 28 bodova, dva više od Budućnosti i Koma, dok se kadeti nalaze na osmoj poziciji sa osvojenih 23 boda, jedanaest manje od prvoplasirane Mladosti, pet manje od drugolasirane Zete, i dva manje od Berana i Lovćena na trećem mjestu.

Omladinci u narednom 14. kolu u srijedu 02.11.2016 dočekuju ekipu Iskre, dok kadeti u subotu 05.11.2016. u 13. kolu kadetskog prvenstva Crne Gore gostuju ekipi Berana.