14.5.2018. 15:00
Omladinci bolji od Koma, kadeti poraženi od Mladosti

Naši omladinci su savladali ekipu Koma i pobjegli prvim pratiocima na četiri boda prednosti pred poslednja tri kola prvenstva Crne Gore, dok su kadeti uprkos porazu zadržali drugu poziciju na tabeli.

Plavi omladinci, juče su u gostima pobijedili ekipu Koma rezultatom 2:1, i tako sačuvali lidersku poziciju tri kola prije kraja prvenstva.

Izabranici Dragana Mijanovića bili su bolji rival tokom cijele utakmice, i pravo je čudo da rezultat nije bio ubjedljiviji.

Vođstvo našoj ekipi donio je kapiten Marušić u 16. minutu utakmice, nakon fenomenalne akcije i asistencije Osmajića, da bi isti igrač udvostručio prednost u 69.minutu, poslije asistencije Vujačića.

Konačan rezultat postavio je rezervista domaćih Račić u 77.minutu igre.

Treba napomenuti da je naša ekipa pored dva postignuta gola, stvorila pregršt prilika, uz poništeni gol Pajovića zbog ofsajda.

Nakon ove pobjede, omladinci su i dalje na liderskoj poziciji sa 45 osvojenih bodova, četiri više u odnosu na drugoplasiranu Budućnost, koja se danas u derbiju kola sastaje sa ekipom Zete.

U narednom kolu, koje se igra u nedelju 20. maja, plavi će na svom terenu ugostiti ekipu Grblja.

Naša kadetska ekipa, poražena je na svom terenu od ekipe Mladosti minimalnim rezultatom 0:1.

Strijelac odlučujućeg pogotka bio je Rakočević u 45.minutu
.
Nakon ovog poraza, plavi kadeti su i dalje na drugoj poziciji sa 40 osvojenih bodova, jedanaest manje od lidera – ekipe Budućnosti.

U narednom kolu, koje se igra u subotu 19.maja, izabranici Slaviše Mirkovića gostuju u Radanovićima ekipi Grblja.