23.8.2016. 9:35
Bokelj savladan kraj Bistrice

Kraj Bistrice je u subotu rezultatom 2:0 (0:0) savladana ekipa FK Bokelj golovima Jovana Nikolića i Bojana Božovića. Asistencije su upisali Noboru Shimura i Veljko Vuković.

Naša ekipa nastupila je u sledećem sastavu (formacija 1-4-3-3):

Vladan Giljen - Noboru Shimura, Nikola Stijepović, Igor Ćuković, Miloš Bakrač - Jovan Nikolić (kapiten ekipe), Veljko Vuković, Igor Ivanović - Jildemar Dias Paixão (od 60' Stevan Kovačević), Dejan Zarubica (od 80' Draško Božović), Bojan Božović (od 89' Marko Vučić).

Šef stručnog štaba: Nebojša Jovović

Poslije prvog poluvremena bez golova, kapiten Jovan Nikolić je 64. minutu utkamice doveo našu ekipu u u vođstvo na asistenciju Noboru Shimure, da bi na konačan rezultat na asistenciju Veljka Vukovića postavio Bojan Božović pet minuta kasnije.

U narednom kolu naša ekipa gostuje Zeti u Golubovcima. Utakmica se igra u srijedu 24.08.2016. u 17 časova.